Chlapci 2011

Dálka 60 m Raketka Přek. dráha Součet
celkem
Celkové
pořadí
Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí
Procházka Stanislav, Kutná Hora 344 cm 1. 10,1 s 1. 1930 cm 4. 21,7 s 4. 10 1.
Kaprálek Lukáš, Kutná Hora 329 cm 3. 10,2 s 2. 1890 cm 5. 20,8 s 2. 12 2.
Matěj Zajac, Neratovice 317 cm 5. 10,3 s 4. 2470 cm 2. 20,2 s 1. 12 3.
Kulíšek Kryštof, Líbeznice 321 cm 4. 10,4 s 5. 2580 cm 1. 21,5 s 3. 13 4.
Matěj Nedbal, Neratovice 309 cm 7. 10,2 s 2. 1780 cm 6. 21,7 s 4. 19 5.
Rambousek Tomáš, Líbeznice 338 cm 2. 10,5 s 8. 2050 cm 3. 22,7 s 9. 22 6.
Baumrukr Lukáš, Líbeznice 315 cm 6. 10,4 s 5. 1680 cm 7. 21,8 s 6. 24 7.
Beránek Jan, Český Brod 280 cm 11. 10,4 s 5. 1300 cm 12. 22,3 s 7. 35 8.
Borovský Adam, Kutná Hora 284 cm 10. 11,5 s 11. 1440 cm 10. 22,5 s 8. 39 9.
Malich Jáchym, Lysá n. L. 277 cm 12. 11,2 s 10. 1600 cm 8. 23,0 s 10. 40 10.
Málek Vladimír, Kutná Hora 300 cm 8. 11,7 s 13. 1420 cm 11. 23,1 s 11. 43 11.
Zinek Matěj, Nymburk 298 cm 9. 10,5 s 8. 1240 cm 14. 23,7 s 12. 43 12.
Čížek Tadeáš, Český Brod 276 cm 13. 11,5 s 11. 1130 cm 17. 24,2 s 13. 54 13.
Hájek Kryštof, Český Brod 255 cm 15. 11,8 s 14. 1260 cm 13. 25,9 s 14. 56 14.
Havlík Šimon, Český Brod 238 cm 16. 12,7 s 16. 1570 cm 9. 27,7 s 15. 56 15.
Tuhý Vít, Kutná Hora 258 cm 14. 12,5 s 15. 1190 cm 16. 28,3 s 16. 61 16.
Hudský Martin, Kutná Hora 213 cm 17. 14,6 s 17. 1200 cm 15. 29,0 s 17. 66 17.

Dívky 2011

Dálka 60 m Raketka Přek. dráha Součet
celkem
Celkové
pořadí
Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí
Nela Kocourková, Neratovice 337 cm 1. 10,2 s 1. 1910 cm 1. 21,8 s 1. 4 1.
Pischnothová Ella, Líbeznice 292 cm 6. 10,8 s 2. 1520 cm 3. 22,4 s 2. 13 2.
Bártová Zuzana, Líbeznice 300 cm 4. 10,9 s 3. 1560 cm 2. 22,9 s 5. 14 3.
Bukovicová Tereza, Nymburk 301 cm 3. 11,3 s 6. 790 cm 10. 22,4 s 2. 21 4.
Knapová Karolína, Kutná Hora 280 cm 7. 11,2 s 5. 850 cm 6. 23,1 s 7. 25 5.
Cichovská Eva, Český Brod 296 cm 5. 11,9 s 13. 950 cm 4. 22,7 s 4. 26 6.
Šinkmajerová Soffie, Lysá n. L. 310 cm 2. 11,0 s 4. 550 cm 17. 23,0 s 6. 29 7.
Fialová Elen, Nymburk 279 cm 9. 11,6 s 8. 760 cm 12. 23,1 s 7. 36 8.
Semecká Ema, Český Brod 280 cm 7. 11,8 s 12. 810 cm 8. 24,1 s 10. 37 9.
Trešlová Žaneta, Kutná Hora 239 cm 15. 11,5 s 7. 900 cm 5. 27,1 s 15. 42 10.
Pavlíková Eliška, Kutná Hora 259 cm 13. 11,7 s 10. 790 cm 10. 25,6 s 11. 44 11.
Cimlová Thea, Nymburk 261 cm 12. 11,7 s 10. 640 cm 14. 23,8 s 9. 45 12.
Křelinová Adéla, Kutná Hora 270 cm 10. 11,6 s 8. 600 cm 15. 27,3 s 16. 49 13.
Sedlatá Vendula, Nymburk 243 cm 14. 12,0 s 14. 800 cm 9. 26,0 s 12. 49 14.
Dostálová Johana, Kutná Hora 268 cm 11. 12,4 s 15. 750 cm 13. 26,7 s 13. 52 15.
Veverková Lucie, Kutná Hora 220 cm 17. 12,7 s 16. 840 cm 7. 28,0 s 17. 57 16.
Mrázková Kateřina, Český Brod 229 cm 16. 13,4 s 17. 570 cm 16. 26,7 s 13. 62 17.

Chlapci 2010

Dálka 60 m Raketka Přek. dráha Součet
celkem
Celkové
pořadí
Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí
Navrátil Lukáš, Líbeznice 351 cm 1. 10,1 s 3. 2140 cm 3. 21,7 s 5. 12 1.
Gromeš David, Český Brod 344 cm 3. 9,9 s 2. 1780 cm 7. 20,8 s 2. 14 2.
Mráz Filip, Nymburk 331 cm 6. 10,2 s 5. 1770 cm 8. 21,3 s 3. 22 3.
Marek Václavík, Neratovice 335 cm 4. 10,6 s 10. 2110 cm 4. 21,7 s 5. 23 4.
Vít Vokoun, Neratovice 348 cm 2. 9,6 s 1. 1540 cm 11. 22,2 s 10. 24 5.
Zvolánek Jan, Český Brod 330 cm 7. 11,0 s 17. 2260 cm 2. 20,4 s 1. 27 6.
Vašák Jakub, Kutná Hora 335 cm 4. 10,6 s 10. 2360 cm 1. 23,0 s 16. 31 7.
Jan Hušek, Neratovice 327 cm 10. 10,2 s 5. 1980 cm 5. 23,6 s 20. 40 8.
Zápotocký Stanislav, Kutná Hora 318 cm 12. 10,1 s 3. 1080 cm 16. 22,8 s 14. 45 9.
Van Driel Robin, Nymburk 273 cm 22. 10,3 s 7. 1590 cm 9. 21,9 s 8. 46 10.
Bureš Jan, Kutná Hora 284 cm 20. 10,5 s 9. 1840 cm 6. 22,4 s 12. 47 11.
Havlík Jiří, Nymburk 319 cm 11. 11,1 s 18. 1290 cm 13. 21,8 s 7. 49 12.
Chovanec Juraj, Český Brod 274 cm 21. 10,7 s 14. 1550 cm 10. 21,5 s 4. 49 13.
Harlas Vojtěch, Nymburk 328 cm 9. 10,4 s 8. 940 cm 20. 22,8 s 14. 51 14.
Kaloč Robert, Nymburk 293 cm 16. 10,6 s 10. 940 cm 20. 22,0 s 9. 55 15.
Kalný Vojtěch, Kutná Hora 329 cm 8. 10,6 s 10. 1040 cm 18. 23,7 s 21. 57 16.
Vališ Ondřej, Český Brod 291 cm 17. 10,8 s 16. 1340 cm 12. 23,5 s 18. 63 17.
Florián Erik, Nymburk 290 cm 18. 11,2 s 19. 1240 cm 14. 22,4 s 12. 63 18.
Málek Pavel, Kutná Hora 302 cm 13. 11,2 s 19. 1110 cm 15. 23,4 s 17. 64 19.
Zinzer Kryštof, Kolín 297 cm 15. 10,7 s 14. 680 cm 22. 23,5 s 18. 69 20.
Pirout Matěj, Český Brod 289 cm 19. 11,6 s 22. 1070 cm 17. 22,3 s 11. 69 21.
Kleger Tomáš, Český Brod 301 cm 14. 11,5 s 21. 980 cm 19. 23,7 s 21. 75 22.

Dívky 2010

Dálka 60 m Raketka Přek. dráha Součet
celkem
Celkové
pořadí
Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí
Anna Prošková, Neratovice 370 cm 2. 9,7 s 1. 1460 cm 4. 20,5 s 1. 8 1.
Ulrichová Ela, Líbeznice 364 cm 3. 10,0 s 3. 1550 cm 3. 20,9 s 4. 13 2.
Vaňková Anežka, Český Brod 336 cm 6. 10,3 s 6. 1570 cm 1. 20,9 s 4. 17 3.
Stachová Vanessa, Kolín 348 cm 4. 10,0 s 3. 1330 cm 9. 20,7 s 2. 18 4.
Dalíková Tereza, Líbeznice 322 cm 10. 9,7 s 1. 1360 cm 7. 22,2 s 10. 28 5.
Horová Lucie, Kolín 339 cm 5. 10,1 s 5. 1080 cm 19. 20,7 s 2. 31 6.
Evelína Samková, Neratovice 323 cm 9. 10,4 s 8. 1340 cm 8. 21,6 s 6. 31 7.
Brunclíková Eliška, Kolín 310 cm 12. 10,5 s 10. 1440 cm 5. 21,8 s 7. 34 8.
Šarvašová Eliška, Líbeznice 333 cm 7. 10,6 s 12. 1250 cm 10. 22,5 s 12. 41 9.
Opavová Anežka, Líbeznice 331 cm 8. 10,7 s 13. 1560 cm 2. 24,6 s 28. 51 10.
Vesecká Viktorie, Český Brod 389 cm 1. 10,8 s 15. 920 cm 25. 22,6 s 14. 55 11.
Kratochvílová Anežka, Kolín 310 cm 12. 11,0 s 18. 1120 cm 16. 22,5 s 12. 58 12.
Semencová Veronika, Kolín 291 cm 18. 10,8 s 15. 1030 cm 21. 21,9 s 8. 62 13.
Součková Amálie, Nymburk 301 cm 15. 10,7 s 13. 1080 cm 19. 23,4 s 20. 67 14.
Ptáčková Eliška, Kolín 312 cm 11. 10,4 s 8. 680 cm 39. 22,4 s 11. 69 15.
Bébrová Julie, Kolín 306 cm 14. 10,5 s 10. 930 cm 24. 24,0 s 23. 71 16.
Klimperová Adéla, Český Brod 282 cm 22. 11,1 s 19. 990 cm 22. 22,0 s 9. 72 17.
Pátková Pavlína, Český Brod 275 cm 24. 11,6 s 25. 1130 cm 15. 22,9 s 16. 80 18.
Zenklová Karolína, Nymburk 281 cm 23. 10,8 s 15. 900 cm 27. 22,9 s 16. 81 19.
Kunášková Barbora, Kutná Hora 265 cm 33. 11,7 s 29. 1430 cm 6. 22,7 s 15. 83 20.
Linhartová Adéla, Kolín 295 cm 17. 11,2 s 21. 870 cm 29. 23,1 s 19. 86 21.
Dočkalová Madlen, Český Brod 275 cm 24. 10,3 s 6. 1090 cm 18. 30,5 s 40. 88 22.
Chroustovská Tereza, Kutná Hora 284 cm 21. 11,6 s 25. 1140 cm 13. 25,3 s 30. 89 23.
Váchová Daniela, Kutná Hora 286 cm 20. 12,0 s 34. 1140 cm 13. 24,0 s 23. 90 24.
Váchová Veronika, Kolín 297 cm 16. 12,6 s 38. 1220 cm 11. 25,6 s 33. 98 25.
Stará Anna, Nymburk 274 cm 27. 11,6 s 25. 1170 cm 12. 25,7 s 34. 98 26.
Procházková Natálie, Nymburk 274 cm 27. 11,2 s 21. 710 cm 38. 23,0 s 18. 104 27.
Petrová Adéla, Nymburk 273 cm 29. 11,1 s 19. 780 cm 34. 23,7 s 22. 104 28.
Čechalová Klára, Nymburk 272 cm 30. 12,0 s 34. 940 cm 23. 23,4 s 20. 107 29.
Mezlíková Julie, Nymburk 256 cm 36. 11,6 s 25. 910 cm 26. 24,2 s 25. 112 30.
Radošová Lucie, Český Brod 287 cm 19. 12,0 s 34. 900 cm 27. 25,7 s 34. 114 31.
Říhová Klára, Český Brod 265 cm 33. 11,7 s 29. 830 cm 30. 24,5 s 26. 118 32.
Procházková Adéla, Nymburk 265 cm 33. 11,3 s 23. 750 cm 36. 24,9 s 29. 121 33.
Bednářová Marianna, Český Brod 269 cm 31. 11,7 s 29. 750 cm 36. 24,5 s 26. 122 34.
Stará Johana, Nymburk 275 cm 24. 11,7 s 29. 790 cm 33. 26,6 s 39. 125 35.
Náhlovská Jolana, Kutná Hora 267 cm 32. 11,8 s 33. 820 cm 31. 25,5 s 32. 128 36.
Čepelková Tereza, Český Brod 248 cm 38. 13,2 s 40. 1100 cm 17. 25,8 s 36. 131 37.
Morava Emma, Kutná Hora 245 cm 39. 11,5 s 24. 610 cm 40. 25,3 s 30. 133 38.
Švecová Eliška, Kolín 251 cm 37. 12,3 s 37. 770 cm 35. 26,4 s 37. 146 39.
Smolíková Amálie, Český Brod 239 cm 40. 12,6 s 38. 800 cm 32. 26,5 s 38. 148 40.

Chlapci 2009

Dálka 60 m Medicinbal Přek. dráha Součet
celkem
Celkové
pořadí
Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí
Majdloch Jan, Nymburk 440 cm 1. 8,8 s 1. 805 cm 2. 21,2 s 1. 5 1.
Hájek Martin, Nymburk 379 cm 3. 9,2 s 4. 705 cm 5. 22,4 s 3. 15 2.
Kučera Tomáš, Kolín 372 cm 5. 9,0 s 2. 860 cm 1. 23,9 s 9. 17 3.
Kučera Vojtěch , Kolín 407 cm 2. 9,6 s 6. 600 cm 11. 21,8 s 2. 21 4.
Havlůj Jiří, Kolín 379 cm 3. 9,1 s 3. 785 cm 3. 24,5 s 13. 22 5.
Málek Jan, Kolín 355 cm 7. 10,0 s 9. 710 cm 4. 22,4 s 3. 23 6.
Ott Maximilian, Kutná Hora 367 cm 6. 9,2 s 4. 505 cm 15. 22,4 s 3. 28 7.
Josef Pittner, Neratovice 343 cm 8. 10,0 s 9. 635 cm 6. 23,2 s 8. 31 8.
Kolář Matěj, Nymburk 334 cm 10. 9,6 s 6. 615 cm 9. 24,1 s 10. 35 9.
Bárta Tomáš, Líbeznice 332 cm 11. 10,4 s 11. 620 cm 7. 23,0 s 7. 36 10.
Coubal Jakub, Kolín 331 cm 12. 9,9 s 8. 480 cm 17. 22,8 s 6. 43 11.
Rieger Hubert, Nymburk 329 cm 13. 10,7 s 14. 620 cm 7. 25,1 s 17. 51 12.
Martin Zeman, Neratovice 338 cm 9. 10,6 s 12. 455 cm 18. 24,5 s 13. 52 13.
Holan Vítek, Český Brod 327 cm 15. 10,6 s 12. 520 cm 14. 25,0 s 15. 56 14.
Macoun Martin, Nymburk 287 cm 19. 10,8 s 16. 605 cm 10. 24,2 s 11. 56 15.
Trtík Vít, Čáslav 328 cm 14. 11,0 s 19. 555 cm 12. 24,4 s 12. 57 16.
Černý Jonáš, Český Brod 308 cm 17. 10,7 s 14. 425 cm 20. 25,0 s 15. 66 17.
Červený Šimon, Český Brod 312 cm 16. 10,9 s 18. 495 cm 16. 25,4 s 18. 68 18.
Syrový Václav, Kutná Hora 241 cm 21. 10,8 s 16. 545 cm 13. 25,7 s 19. 69 19.
Šebek Eduard, Český Brod 308 cm 17. 11,3 s 21. 430 cm 19. 25,7 s 19. 76 20.
Kubelka David, Kolín 270 cm 20. 11,0 s 19. 380 cm 22. 26,0 s 21. 82 21.
Kříž Štěpán, Čáslav 211 cm 22. 12,3 s 22. 400 cm 21. 29,7 s 22. 87 22.

Dívky 2009

Dálka 60 m Medicinbal Přek. dráha Součet
celkem
Celkové
pořadí
Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí
Veselá Zuzana, Nymburk 379 cm 2. 9,5 s 1. 810 cm 1. 22,9 s 1. 5 1.
Řeháčková Lucie, Líbeznice 372 cm 4. 9,9 s 4. 680 cm 4. 23,6 s 5. 17 2.
Kateřina Hůlková, Neratovice 382 cm 1. 9,7 s 3. 725 cm 3. 26,1 s 25. 32 3.
Alice Trédlová, Neratovice 374 cm 3. 9,5 s 1. 630 cm 8. 25,2 s 20. 32 4.
Trešlová Johanka, Kutná Hora 319 cm 14. 9,9 s 4. 585 cm 14. 23,3 s 2. 34 5.
Kounická Ema, Kutná Hora 369 cm 6. 10,2 s 10. 595 cm 12. 24,2 s 8. 36 6.
Szitásovou Yvonu, Kolín 353 cm 8. 10,1 s 9. 785 cm 2. 25,3 s 22. 41 7.
Petra Matoušková, Kolín 371 cm 5. 10,8 s 25. 605 cm 10. 23,5 s 4. 44 8.
Málková Barbora, Kutná Hora 313 cm 15. 10,3 s 14. 645 cm 7. 24,4 s 12. 48 9.
Anna Belzová, Kolín 351 cm 9. 10,0 s 6. 580 cm 15. 25,2 s 20. 50 10.
Botková Veronika, Český Brod 341 cm 10. 10,4 s 17. 590 cm 13. 24,5 s 14. 54 11.
Aghová Karolína, Nymburk 310 cm 18. 10,3 s 14. 580 cm 15. 23,7 s 7. 54 12.
Eibichová Sára, Český Brod 311 cm 16. 10,5 s 18. 530 cm 19. 23,3 s 2. 55 13.
Hofmanová Sára, Nymburk 296 cm 23. 10,6 s 22. 660 cm 5. 23,6 s 5. 55 14.
Doubková Lucie, Kutná Hora 357 cm 7. 10,2 s 10. 500 cm 22. 25,0 s 18. 57 15.
Náprstková Barbora, Český Brod 326 cm 11. 10,5 s 18. 575 cm 17. 24,3 s 11. 57 16.
Pokorná Sabina, Nymburk 321 cm 12. 10,0 s 6. 445 cm 28. 24,7 s 16. 62 17.
Šofrová Emma, Nymburk 310 cm 18. 10,2 s 10. 460 cm 26. 24,2 s 8. 62 18.
Zíková Karolína, Kutná Hora 321 cm 12. 10,0 s 6. 450 cm 27. 25,1 s 19. 64 19.
Karolína Krulická, Kolín 311 cm 16. 10,7 s 23. 600 cm 11. 24,5 s 14. 64 20.
Pelešková Elena, Čáslav 305 cm 20. 10,3 s 14. 550 cm 18. 24,4 s 12. 64 21.
Vorlíčková Marie, Nymburk 305 cm 20. 10,2 s 10. 510 cm 20. 24,7 s 16. 66 22.
Vetešníková Tea, Nymburk 285 cm 26. 10,5 s 18. 610 cm 9. 28,4 s 29. 82 23.
Melvaldová Barbora, Kutná Hora 284 cm 27. 11,1 s 28. 490 cm 24. 24,2 s 8. 87 24.
Bláhová Ema, Český Brod 294 cm 24. 10,9 s 26. 510 cm 20. 25,3 s 22. 92 25.
Kinclová Denisa, Čáslav 263 cm 30. 11,0 s 27. 650 cm 6. 28,8 s 31. 94 26.
Kamila Soukupová, Kolín 289 cm 25. 10,5 s 18. 430 cm 29. 25,4 s 24. 96 27.
Kruťová Karolína, Nymburk 301 cm 22. 11,3 s 30. 495 cm 23. 28,4 s 29. 104 28.
Kubelková Veronika, Český Brod 275 cm 28. 14,1 s 31. 485 cm 25. 26,3 s 26. 110 29.
Štefánková Ivana, Čáslav 261 cm 31. 10,7 s 23. 370 cm 31. 26,8 s 27. 112 30.
Hulínská Adéla, Kutná Hora 266 cm 29. 11,2 s 29. 385 cm 30. 27,0 s 28. 116 31.

Chlapci 2008

Dálka 60 m Medicinbal Přek. dráha Součet
celkem
Celkové
pořadí
Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí
Převrátil Marek, Kolín 393 cm 2. 9,1 s 2. 845 cm 1. 21,5 s 3. 8 1.
Meloun Lukáš, Kolín 412 cm 1. 8,9 s 1. 810 cm 4. 21,7 s 5. 11 2.
Dominik Zajac, Neratovice 371 cm 6. 9,4 s 3. 755 cm 5. 21,3 s 1. 15 3.
Kofroň Vojtěch , Kolín 381 cm 3. 9,4 s 3. 640 cm 13. 22,4 s 11. 30 4.
Uhlář Matěj, Nymburk 367 cm 10. 10,0 s 12. 725 cm 6. 21,5 s 3. 31 5.
Horáček Adam, Kutná Hora 362 cm 11. 9,8 s 7. 720 cm 7. 22,1 s 9. 34 6.
Buřič Jan, Čáslav 369 cm 8. 10,0 s 12. 840 cm 2. 22,6 s 13. 35 7.
Tvrdík Pavel, Kutná Hora 354 cm 16. 9,8 s 7. 835 cm 3. 22,2 s 10. 36 8.
Kloos Adam, Kutná Hora 378 cm 4. 10,0 s 12. 625 cm 17. 21,7 s 5. 38 9.
Kutil Filip, Nymburk 376 cm 5. 9,5 s 6. 660 cm 11. 23,6 s 20. 42 10.
Filip Vocel, Neratovice 339 cm 19. 9,9 s 9. 640 cm 13. 21,3 s 1. 42 11.
Kuřátko Marek, Čáslav 371 cm 6. 9,4 s 3. 550 cm 23. 22,4 s 11. 43 12.
Košata Filip, Český Brod 368 cm 9. 10,0 s 12. 715 cm 9. 22,6 s 13. 43 13.
Tomáš Schejbal, Neratovice 358 cm 14. 10,0 s 12. 580 cm 19. 21,9 s 7. 52 14.
Stehlík Patrik, Nymburk 362 cm 11. 9,9 s 9. 490 cm 26. 23,2 s 16. 62 15.
Vaňek Jaroslav, Kolín 348 cm 17. 9,9 s 9. 630 cm 16. 23,6 s 20. 62 16.
Dušek Jan, Čáslav 334 cm 20. 10,1 s 17. 580 cm 19. 22,0 s 8. 64 17.
Petraš Roman, Líbeznice 355 cm 15. 10,2 s 20. 700 cm 10. 23,7 s 22. 67 18.
Král Jakub, Čáslav 361 cm 13. 10,1 s 17. 555 cm 22. 23,3 s 17. 69 19.
Horyna Ferdinand, Nymburk 326 cm 22. 10,1 s 17. 635 cm 15. 22,8 s 15. 69 20.
Vališ Adam, Český Brod 318 cm 24. 10,8 s 23. 720 cm 7. 24,7 s 24. 78 21.
Soukup Daniel, Kutná Hora 322 cm 23. 11,3 s 25. 615 cm 18. 23,3 s 17. 83 22.
Nerad Šimon, Nymburk 344 cm 18. 10,6 s 22. 495 cm 25. 23,4 s 19. 84 23.
Lebeda Matyáš, Český Brod 328 cm 21. 11,6 s 26. 655 cm 12. 25,8 s 25. 84 24.
Novotný Daniel, Nymburk 285 cm 25. 10,3 s 21. 510 cm 24. 23,9 s 23. 93 25.
Plaček Matouš, Kolín 277 cm 26. 10,8 s 23. 560 cm 21. 26,0 s 26. 96 26.

Dívky 2008

Dálka 60 m Medicinbal Přek. dráha Součet
celkem
Celkové
pořadí
Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí
Baumrukrová Adéla, Líbeznice 440 cm 1. 9,1 s 2. 790 cm 6. 22,0 s 5. 14 1.
Tereza Kučerová, Neratovice 414 cm 4. 9,4 s 7. 970 cm 1. 22,0 s 5. 17 2.
Hlaváčková Michaela, Nymburk 410 cm 6. 9,2 s 4. 820 cm 3. 21,5 s 4. 17 3.
Lawless Klára, Nymburk 404 cm 8. 9,3 s 5. 800 cm 5. 21,3 s 3. 21 4.
Pischnothová Sophie, Líbeznice 412 cm 5. 9,0 s 1. 640 cm 23. 21,1 s 2. 31 5.
Króliczková Michaela, Český Brod 383 cm 13. 9,7 s 10. 785 cm 7. 20,8 s 1. 31 6.
Malichová Nora, Nymburk 423 cm 3. 9,7 s 10. 770 cm 10. 22,9 s 11. 34 7.
Šinkmajerová Nela, Nymburk 437 cm 2. 9,1 s 2. 630 cm 25. 22,9 s 11. 40 8.
Svinčáková Dominika, Kolín 385 cm 11. 9,7 s 10. 820 cm 3. 23,4 s 16. 40 9.
Matyášová Kateřina, Nymburk 377 cm 17. 9,7 s 10. 715 cm 12. 22,5 s 8. 47 10.
Linková Denisa, Kutná Hora 389 cm 10. 9,8 s 16. 840 cm 2. 23,9 s 24. 52 11.
Kroužilová Michaela, Kolín 378 cm 16. 9,6 s 9. 660 cm 19. 22,7 s 9. 53 12.
Pajerová Anna, Kutná Hora 410 cm 6. 9,3 s 5. 645 cm 21. 23,9 s 24. 56 13.
Kaňkovská Lucie, Kolín 383 cm 13. 9,7 s 10. 715 cm 12. 23,9 s 24. 59 14.
Papáčková Marie, Český Brod 397 cm 9. 9,9 s 20. 645 cm 21. 23,3 s 14. 64 15.
Jirouchová Jana, Líbeznice 356 cm 26. 9,7 s 10. 630 cm 25. 22,2 s 7. 68 16.
Luisa Tvrdá, Neratovice 371 cm 19. 9,9 s 20. 635 cm 24. 22,7 s 9. 72 17.
Říhová Kateřina, Český Brod 385 cm 11. 9,8 s 16. 670 cm 18. 24,2 s 28. 73 18.
Rambousková Lucie, Líbeznice 373 cm 18. 9,5 s 8. 675 cm 17. 24,3 s 30. 73 19.
Mikešová Adéla, Nymburk 359 cm 25. 10,0 s 23. 700 cm 14. 23,4 s 16. 78 20.
Lucie Vokounová, Neratovice 369 cm 22. 10,0 s 23. 780 cm 9. 24,2 s 28. 82 21.
Boubínová Adéla, Nymburk 370 cm 21. 9,9 s 20. 625 cm 27. 23,6 s 19. 87 22.
Němcová Nikola, Český Brod 334 cm 31. 10,0 s 23. 655 cm 20. 23,3 s 14. 88 23.
Hadroušková Klaudie, Nymburk 371 cm 19. 10,0 s 23. 680 cm 16. 24,5 s 31. 89 24.
Millerová Kateřina , Kolín 381 cm 15. 9,8 s 16. 420 cm 38. 23,8 s 22. 91 25.
Hladíková Anna, Nymburk 361 cm 24. 9,8 s 16. 600 cm 29. 24,8 s 33. 102 26.
Veverková Klára, Kutná Hora 348 cm 28. 10,4 s 33. 725 cm 11. 24,8 s 33. 105 27.
Pálová Anna, Český Brod 339 cm 30. 10,2 s 28. 580 cm 30. 23,6 s 19. 107 28.
Švábenická Natálie, Zruč n. S. 353 cm 27. 10,3 s 31. 505 cm 34. 23,5 s 18. 110 29.
Pelikánová Nikola, Kutná Hora 331 cm 33. 10,2 s 28. 435 cm 37. 23,1 s 13. 111 30.
Budková Linda, Nymburk 340 cm 29. 10,3 s 31. 565 cm 33. 23,6 s 19. 112 31.
Málková Agáta , Kolín 313 cm 36. 10,8 s 37. 785 cm 7. 25,0 s 35. 115 32.
Mocová Nela, Kutná Hora 334 cm 31. 10,0 s 23. 485 cm 36. 24,0 s 27. 117 33.
Vejdělková Anna, Kolín 327 cm 34. 10,4 s 33. 690 cm 15. 25,2 s 36. 118 34.
Jelínková Tereza, Kolín 362 cm 23. 10,4 s 33. 580 cm 30. 25,2 s 36. 122 35.
Podhájecká Nikola, Čáslav 324 cm 35. 10,2 s 28. 580 cm 30. 24,5 s 31. 124 36.
Horynová Kateřina, Nymburk 304 cm 37. 11,0 s 38. 495 cm 35. 23,8 s 22. 132 37.
Dvořáková Iva, Čáslav 297 cm 38. 10,5 s 36. 610 cm 28. 26,3 s 38. 140 38.