Atletický trojboj a 400/800 m
- Chlapci 2013
14. 4. 2024
Atletický stadion Kutilka, Český Brod
preview
filter_alt
Prezentace - 1 sloupec
Prezentace - 2 sloupce
Prezentace - 4 sloupce
Prezentace - 4 sloupce, reorder
Prezentace - 4 sloupce, 65%
Prezentace - 4 sloupce, 65%, top6 -40px
Prezentace - 4 sloupce, 60%
Prezentace - 4 sloupce, 50%
Prezentace - 4 sloupce, 45%
Benešov
Čáslav
Čelákovice
Český Brod
Hradec Králové
Líbeznice
Neratovice
Stará Boleslav
Zruč n. Sázavou
Závody
1. kolo KPD přípravek (2024)
Závod rodičů s dětmi (2024)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2024)
Oddílový závod (2024)
\
ml. žactvo
\
pripravka
\
pro radost
\
Vánoční online běh (2023)
Atletický trojboj (2023)
\
mladší
\
starší
\
mini
\
1. kolo KPD přípravek (2023)
Závod rodičů s dětmi (2023)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Oddílový trojboj přípravek (2023)
Atletický trojboj (2022)
\
mladší
\
starší
\
4. kolo KPD přípravek (2022)
Závod rodičů s dětmi (2022)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2022)
\
mladší
\
starší
\
Vánoční online běh (2021)
Atletický trojboj (2021)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2021)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
2. kolo KPD přípravek (2021)
Závod rodičů s dětmi (2020)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
1. kolo KPD přípravek (2020)
Atletický troj/čtyřboj (2019)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2019)
Pentathlon (Brody sportují) (2019)
Atletický čtyřboj (2018)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2018)
Atletický čtyřboj (2017)
Závod atletických přípravek (2017)
Závod rodičů s dětmi (2017)
Chlapci 2013
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
František Pacovský (2013), Líbeznice
396 cm
5.
10,37 s
14.
36,78 m
1.
20
6.
David Skuhravý (2013), Líbeznice
415 cm
3.
9,33 s
3.
36,66 m
2.
8
1.
Ondřej Karnet (2013), Český Brod
417 cm
2.
9,72 s
8.
36,07 m
3.
13
3.
Jonáš Turzik (2013), Benešov
343 cm
15.
9,94 s
10.
34,93 m
4.
29
11.
Matyáš Kosmata (2013), Český Brod
381 cm
7.
9,71 s
7.
34,77 m
5.
19
5.
Adam Holík (2013), Čáslav
346 cm
14.
9,73 s
9.
32,05 m
6.
29
10.
Mikuláš Kohlman (2013), Líbeznice
422 cm
1.
8,99 s
1.
31,59 m
7.
9
2.
Tomáš Saran (2013), Čelákovice
407 cm
4.
9,31 s
2.
30,19 m
8.
14
4.
Hynek Jungman (2013), Stará Boleslav
364 cm
9.
9,50 s
4.
29,94 m
9.
22
8.
Marek Škarda (2013), Čelákovice
387 cm
6.
9,55 s
5.
26,22 m
10.
21
7.
Jaroslav Vovchok (2013), Čelákovice
371 cm
8.
9,61 s
6.
25,86 m
11.
25
9.
Martin Holý (2013), Český Brod
362 cm
10.
9,99 s
11.
24,89 m
12.
33
12.
Albert Tulach (2013), Benešov
340 cm
16.
11,07 s
17.
24,10 m
13.
46
16.
Jakub Vinc (2013), Stará Boleslav
338 cm
17.
11,55 s
19.
22,04 m
14.
50
17.
Viktor Klika (2013), Český Brod
355 cm
13.
10,43 s
15.
21,24 m
15.
43
15.
Antonín Netík (2013), Český Brod
333 cm
18.
10,62 s
16.
19,97 m
16.
50
18.
Vojtěch Pražák (2013), Zruč n. Sázavou
356 cm
12.
10,28 s
13.
19,38 m
17.
42
14.
Ondřej Vencour (2013), Český Brod
358 cm
11.
10,11 s
12.
19,08 m
18.
41
13.
Jan Šindela (2013), Český Brod
332 cm
19.
11,18 s
18.
19,06 m
19.
56
19.
Filip Marhoul (2013), Stará Boleslav
330 cm
20.
13,12 s
20.
18,50 m
20.
60
20.
Načteno 3:20:28