Atletický trojboj a 400/800 m
- Dívky 2014, 800 m
14. 4. 2024
Atletický stadion Kutilka, Český Brod
preview
filter_alt
Prezentace - 1 sloupec
Prezentace - 2 sloupce
Prezentace - 4 sloupce
Prezentace - 4 sloupce, reorder
Prezentace - 4 sloupce, 65%
Prezentace - 4 sloupce, 65%, top6 -40px
Prezentace - 4 sloupce, 60%
Prezentace - 4 sloupce, 50%
Prezentace - 4 sloupce, 45%
Benešov
Čáslav
Čelákovice
Český Brod
Hradec Králové
Líbeznice
Neratovice
Stará Boleslav
Zruč n. Sázavou
Závody
1. kolo KPD přípravek (2024)
Závod rodičů s dětmi (2024)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2024)
Oddílový závod (2024)
\
ml. žactvo
\
pripravka
\
pro radost
\
Vánoční online běh (2023)
Atletický trojboj (2023)
\
mladší
\
starší
\
mini
\
1. kolo KPD přípravek (2023)
Závod rodičů s dětmi (2023)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Oddílový trojboj přípravek (2023)
Atletický trojboj (2022)
\
mladší
\
starší
\
4. kolo KPD přípravek (2022)
Závod rodičů s dětmi (2022)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2022)
\
mladší
\
starší
\
Vánoční online běh (2021)
Atletický trojboj (2021)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2021)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
2. kolo KPD přípravek (2021)
Závod rodičů s dětmi (2020)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
1. kolo KPD přípravek (2020)
Atletický troj/čtyřboj (2019)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2019)
Pentathlon (Brody sportují) (2019)
Atletický čtyřboj (2018)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2018)
Atletický čtyřboj (2017)
Závod atletických přípravek (2017)
Závod rodičů s dětmi (2017)
Dívky 2014, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Nikol Švermová (2014), Neratovice
2:54,81
1.
1
1.
Nikol Zemánková (2014), Český Brod
2:57,78
2.
2
2.
Nikol Koucká (2014), Čelákovice
2:58,51
3.
3
3.
Tereza Humpolíčková (2014), Český Brod
3:01,04
4.
4
4.
Aneta Zemanová (2014), Benešov
3:06,86
5.
5
5.
Daniela Trnová (2014), Stará Boleslav
3:09,12
6.
6
6.
Aneta Líbalová (2014), Český Brod
3:11,85
7.
7
7.
Karolína Vařeková (2014), Líbeznice
3:14,22
8.
8
8.
Michaela Trnová (2014), Stará Boleslav
3:16,02
9.
9
9.
Karolína Míčková (2014), Benešov
3:17,48
10.
10
10.
Bela Hromádková (2014), Benešov
3:21,29
11.
11
11.
Nela Köhlerová (2014), Neratovice
3:25,19
12.
12
12.
Šárka Bařáková (2014), Český Brod
3:25,47
13.
13
13.
Lucie Šubrtová (2014), Benešov
3:25,59
14.
14
14.
Natalie Tesařová (2014), Čelákovice
3:26,93
15.
15
15.
Marie Rajtrová (2014), Stará Boleslav
3:28,20
16.
16
16.
Gabriela Skalinová (2014), Český Brod
3:28,64
17.
17
17.
Justýna Peterková (2014), Benešov
3:31,47
18.
18
18.
Natálie Kabeláčová (2014), Český Brod
3:43,77
19.
19
19.
Miriam Ječná (2014), Stará Boleslav
3:47,86
20.
20
20.
Laura Hadrabová (2014), Neratovice
4:05,77
21.
21
21.
Aneta Keřková (2014), Český Brod
4:07,28
22.
22
22.
Načteno 3:20:28