Atletický trojboj a 400/800 m
- Chlapci 2015, 400 m
14. 4. 2024
Atletický stadion Kutilka, Český Brod
preview
filter_alt
Prezentace - 1 sloupec
Prezentace - 2 sloupce
Prezentace - 4 sloupce
Prezentace - 4 sloupce, reorder
Prezentace - 4 sloupce, 65%
Prezentace - 4 sloupce, 65%, top6 -40px
Prezentace - 4 sloupce, 60%
Prezentace - 4 sloupce, 50%
Prezentace - 4 sloupce, 45%
Benešov
Čáslav
Čelákovice
Český Brod
Hradec Králové
Líbeznice
Neratovice
Stará Boleslav
Zruč n. Sázavou
Závody
1. kolo KPD přípravek (2024)
Závod rodičů s dětmi (2024)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2024)
Oddílový závod (2024)
\
ml. žactvo
\
pripravka
\
pro radost
\
Vánoční online běh (2023)
Atletický trojboj (2023)
\
mladší
\
starší
\
mini
\
1. kolo KPD přípravek (2023)
Závod rodičů s dětmi (2023)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Oddílový trojboj přípravek (2023)
Atletický trojboj (2022)
\
mladší
\
starší
\
4. kolo KPD přípravek (2022)
Závod rodičů s dětmi (2022)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2022)
\
mladší
\
starší
\
Vánoční online běh (2021)
Atletický trojboj (2021)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2021)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
2. kolo KPD přípravek (2021)
Závod rodičů s dětmi (2020)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
1. kolo KPD přípravek (2020)
Atletický troj/čtyřboj (2019)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2019)
Pentathlon (Brody sportují) (2019)
Atletický čtyřboj (2018)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2018)
Atletický čtyřboj (2017)
Závod atletických přípravek (2017)
Závod rodičů s dětmi (2017)
Chlapci 2015, 400 m
400 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Matěj Altman (2015), Stará Boleslav
1:14,00
1.
1
1.
Sebastian Jozek (2015), Čelákovice
1:14,53
2.
2
2.
Jakub Kalamár (2015), Český Brod
1:19,66
3.
3
3.
Patrick Raška (2015), Stará Boleslav
1:21,63
4.
4
4.
Vítek Daniš (2015), Český Brod
1:27,98
5.
5
5.
Matěj David (2015), Český Brod
1:28,07
6.
6
6.
Ondřej Švejda (2015), Stará Boleslav
1:29,14
7.
7
7.
David Mozgva (2015), Čáslav
1:30,15
8.
8
8.
Archie Rhys Davies (2015), Stará Boleslav
1:30,51
9.
9
9.
Adam Nožíř (2015), Čelákovice
1:32,01
10.
10
10.
Tobiáš Maryska (2015), Čelákovice
1:32,64
11.
11
11.
Vilém Jungman (2015), Stará Boleslav
1:32,68
12.
12
12.
Mikuláš Mašín (2015), Stará Boleslav
1:33,09
13.
13
13.
Adam Gazda (2015), Benešov
1:33,29
14.
14
14.
Matyáš Vašín (2015), Stará Boleslav
1:34,32
15.
15
15.
Tobiáš Fiala (2015), Benešov
1:36,76
16.
16
16.
Jáchym Kučera (2015), Zruč n. Sázavou
1:37,83
17.
17
17.
Gabriel Romano (2015), Zruč n. Sázavou
1:37,83
17.
17
18.
Jakub Klepáček (2015), Český Brod
1:39,33
19.
19
19.
Filip Drozd (2015), Český Brod
1:40,69
20.
20
20.
Ondřej Stodola (2015), Český Brod
1:42,99
21.
21
21.
Vojtěch Jurka (2015), Čáslav
1:55,80
22.
22
22.
Načteno 3:20:28