Atletický trojboj a 400/800 m
- Dívky 2013, 800 m
14. 4. 2024
Atletický stadion Kutilka, Český Brod
preview
filter_alt
Prezentace - 1 sloupec
Prezentace - 2 sloupce
Prezentace - 4 sloupce
Prezentace - 4 sloupce, reorder
Prezentace - 4 sloupce, 65%
Prezentace - 4 sloupce, 65%, top6 -40px
Prezentace - 4 sloupce, 60%
Prezentace - 4 sloupce, 50%
Prezentace - 4 sloupce, 45%
Benešov
Čáslav
Čelákovice
Český Brod
Hradec Králové
Líbeznice
Neratovice
Stará Boleslav
Zruč n. Sázavou
Závody
1. kolo KPD přípravek (2024)
Závod rodičů s dětmi (2024)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2024)
Oddílový závod (2024)
\
ml. žactvo
\
pripravka
\
pro radost
\
Vánoční online běh (2023)
Atletický trojboj (2023)
\
mladší
\
starší
\
mini
\
1. kolo KPD přípravek (2023)
Závod rodičů s dětmi (2023)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Oddílový trojboj přípravek (2023)
Atletický trojboj (2022)
\
mladší
\
starší
\
4. kolo KPD přípravek (2022)
Závod rodičů s dětmi (2022)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2022)
\
mladší
\
starší
\
Vánoční online běh (2021)
Atletický trojboj (2021)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2021)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
2. kolo KPD přípravek (2021)
Závod rodičů s dětmi (2020)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
1. kolo KPD přípravek (2020)
Atletický troj/čtyřboj (2019)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2019)
Pentathlon (Brody sportují) (2019)
Atletický čtyřboj (2018)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2018)
Atletický čtyřboj (2017)
Závod atletických přípravek (2017)
Závod rodičů s dětmi (2017)
Dívky 2013, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Šárka Menclová (2013), Hradec Králové
2:52,67
1.
1
1.
Ema Hromádková (2013), Benešov
2:52,89
2.
2
2.
Eliška Brzková (2013), Český Brod
2:54,55
3.
3
3.
Eliška Horová (2013), Čelákovice
3:01,33
4.
4
4.
Adéla Maršnerová (2013), Stará Boleslav
3:03,99
5.
5
5.
Tereza Vedralová (2013), Český Brod
3:04,17
6.
6
6.
Ráchel Sysová (2013), Stará Boleslav
3:06,74
7.
7
7.
Kateřina Krausová (2013), Český Brod
3:09,08
8.
8
8.
Nela Němečková (2013), Stará Boleslav
3:13,14
9.
9
9.
Hana Holasová (2013), Čelákovice
3:17,83
10.
10
10.
Klára Linhartová (2013), Benešov
3:19,64
11.
11
11.
Monika Kalošová (2013), Benešov
3:23,49
12.
12
12.
Johana Poláková (2013), Benešov
3:38,83
13.
13
13.
Laura Zikmundová (2013), Benešov
3:42,67
14.
14
14.
Aneta Novohradská (2013), Český Brod
3:42,99
15.
15
15.
Sofie Gustinová (2013), Zruč n. Sázavou
3:43,80
16.
16
16.
Ema Rejšková (2013), Stará Boleslav
3:57,11
17.
17
17.
Načteno 3:20:28