Atletický trojboj a 400/800 m
14. 4. 2024
Atletický stadion Kutilka, Český Brod
preview
filter_alt
Prezentace - 1 sloupec
Prezentace - 2 sloupce
Prezentace - 4 sloupce
Prezentace - 4 sloupce, reorder
Prezentace - 4 sloupce, 65%
Prezentace - 4 sloupce, 65%, top6 -40px
Prezentace - 4 sloupce, 60%
Prezentace - 4 sloupce, 50%
Prezentace - 4 sloupce, 45%
Benešov
Čáslav
Čelákovice
Český Brod
Hradec Králové
Líbeznice
Neratovice
Stará Boleslav
Zruč n. Sázavou
Závody
1. kolo KPD přípravek (2024)
Závod rodičů s dětmi (2024)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2024)
Oddílový závod (2024)
\
ml. žactvo
\
pripravka
\
pro radost
\
Vánoční online běh (2023)
Atletický trojboj (2023)
\
mladší
\
starší
\
mini
\
1. kolo KPD přípravek (2023)
Závod rodičů s dětmi (2023)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Oddílový trojboj přípravek (2023)
Atletický trojboj (2022)
\
mladší
\
starší
\
4. kolo KPD přípravek (2022)
Závod rodičů s dětmi (2022)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2022)
\
mladší
\
starší
\
Vánoční online běh (2021)
Atletický trojboj (2021)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2021)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
2. kolo KPD přípravek (2021)
Závod rodičů s dětmi (2020)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
1. kolo KPD přípravek (2020)
Atletický troj/čtyřboj (2019)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2019)
Pentathlon (Brody sportují) (2019)
Atletický čtyřboj (2018)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2018)
Atletický čtyřboj (2017)
Závod atletických přípravek (2017)
Závod rodičů s dětmi (2017)
Chlapci 2016
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Tadeáš Mašín (2016), Stará Boleslav
304 cm
3.
10,60 s
1.
14,88 m
4.
8
1.
František Sak (2016), Stará Boleslav
314 cm
1.
11,09 s
2.
11,94 m
8.
11
2.
Šimon Jelínek (2016), Stará Boleslav
287 cm
6.
11,09 s
2.
12,80 m
7.
15
4.
Matěj Novák (2016), Stará Boleslav
288 cm
5.
11,74 s
7.
14,09 m
6.
18
6.
Dívky 2016
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Elena Simonová (2016), Stará Boleslav
319 cm
3.
10,75 s
3.
16,63 m
2.
8
2.
Agáta Votrubcová (2016), Stará Boleslav
320 cm
2.
10,70 s
2.
10,34 m
7.
11
4.
Veronika Málková (2016), Stará Boleslav
276 cm
12.
11,65 s
10.
15,03 m
3.
25
7.
Ellen Matrasová (2016), Stará Boleslav
290 cm
8.
11,85 s
11.
9,35 m
12.
31
9.
Alžběta Votrubcová (2016), Stará Boleslav
288 cm
10.
11,13 s
5.
8,90 m
17.
32
10.
Anežka Dvořáková (2016), Stará Boleslav
255 cm
19.
12,53 s
19.
10,12 m
8.
46
15.
Chlapci 2015
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Matěj Altman (2015), Stará Boleslav
410 cm
1.
9,50 s
1.
30,02 m
2.
4
1.
Patrick Raška (2015), Stará Boleslav
340 cm
6.
10,13 s
4.
22,54 m
4.
14
4.
Vilém Jungman (2015), Stará Boleslav
310 cm
10.
10,80 s
9.
22,04 m
6.
25
6.
Mikuláš Mašín (2015), Stará Boleslav
335 cm
7.
11,17 s
10.
18,40 m
11.
28
8.
Archie Rhys Davies (2015), Stará Boleslav
316 cm
8.
11,30 s
11.
19,40 m
10.
29
9.
Ondřej Švejda (2015), Stará Boleslav
315 cm
9.
10,56 s
6.
13,41 m
21.
36
10.
Matyáš Vašín (2015), Stará Boleslav
257 cm
22.
11,31 s
12.
21,70 m
7.
41
12.
Ladislav Havlíček (2015), Stará Boleslav
292 cm
14.
10,74 s
8.
13,12 m
22.
44
14.
Dívky 2015
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Lili Iola Davies (2015), Stará Boleslav
308 cm
18.
11,06 s
16.
14,90 m
17.
51
17.
Justýna Ladrová (2015), Stará Boleslav
295 cm
26.
11,49 s
27.
16,52 m
9.
62
21.
Anna Kantuláková (2015), Stará Boleslav
293 cm
27.
11,17 s
20.
13,32 m
23.
70
24.
Rozálie Libertin (2015), Stará Boleslav
288 cm
29.
11,44 s
26.
13,44 m
20.
75
29.
Eliška Benešová (2015), Stará Boleslav
302 cm
22.
11,41 s
25.
7,11 m
35.
82
31.
Agáta Rotková (2015), Stará Boleslav
264 cm
32.
11,61 s
30.
13,08 m
24.
86
32.
Chlapci 2014
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Šimon Lula (2014), Stará Boleslav
340 cm
7.
10,66 s
8.
22,60 m
6.
21
7.
Jan František Urban (2014), Stará Boleslav
336 cm
9.
9,92 s
2.
13,49 m
15.
26
8.
Dívky 2014
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Adéla Votrubcová (2014), Stará Boleslav
375 cm
4.
9,79 s
3.
18,88 m
6.
13
3.
Daniela Trnová (2014), Stará Boleslav
345 cm
8.
9,87 s
5.
16,10 m
13.
26
7.
Michaela Trnová (2014), Stará Boleslav
375 cm
4.
9,73 s
2.
11,51 m
21.
27
9.
Marie Rajtrová (2014), Stará Boleslav
354 cm
7.
10,52 s
12.
16,91 m
9.
28
10.
Miriam Ječná (2014), Stará Boleslav
286 cm
21.
12,02 s
21.
14,18 m
18.
60
19.
Chlapci 2013
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Hynek Jungman (2013), Stará Boleslav
364 cm
9.
9,50 s
4.
29,94 m
9.
22
8.
Jakub Vinc (2013), Stará Boleslav
338 cm
17.
11,55 s
19.
22,04 m
14.
50
17.
Filip Marhoul (2013), Stará Boleslav
330 cm
20.
13,12 s
20.
18,50 m
20.
60
20.
Dívky 2013
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Adéla Maršnerová (2013), Stará Boleslav
379 cm
5.
10,07 s
9.
21,08 m
9.
23
7.
Nela Němečková (2013), Stará Boleslav
344 cm
12.
10,74 s
14.
22,21 m
6.
32
12.
Ráchel Sysová (2013), Stará Boleslav
319 cm
17.
10,15 s
10.
11,93 m
19.
46
15.
Ema Rejšková (2013), Stará Boleslav
304 cm
21.
11,71 s
20.
14,24 m
16.
57
21.
Chlapci 2016, 400 m
400 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
František Sak (2016), Stará Boleslav
1:19,27
1.
1
1.
Tadeáš Mašín (2016), Stará Boleslav
1:27,36
2.
2
2.
Šimon Jelínek (2016), Stará Boleslav
1:36,61
7.
7
7.
Matěj Novák (2016), Stará Boleslav
1:49,14
12.
12
12.
Dívky 2016, 400 m
400 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Alžběta Votrubcová (2016), Stará Boleslav
1:22,64
1.
1
1.
Elena Simonová (2016), Stará Boleslav
1:27,83
3.
3
3.
Agáta Votrubcová (2016), Stará Boleslav
1:32,30
4.
4
4.
Veronika Málková (2016), Stará Boleslav
1:35,30
5.
5
5.
Anežka Dvořáková (2016), Stará Boleslav
1:43,80
14.
14
14.
Ellen Matrasová (2016), Stará Boleslav
1:44,55
16.
16
16.
Chlapci 2015, 400 m
400 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Matěj Altman (2015), Stará Boleslav
1:14,00
1.
1
1.
Patrick Raška (2015), Stará Boleslav
1:21,63
4.
4
4.
Ondřej Švejda (2015), Stará Boleslav
1:29,14
7.
7
7.
Archie Rhys Davies (2015), Stará Boleslav
1:30,51
9.
9
9.
Vilém Jungman (2015), Stará Boleslav
1:32,68
12.
12
12.
Mikuláš Mašín (2015), Stará Boleslav
1:33,09
13.
13
13.
Matyáš Vašín (2015), Stará Boleslav
1:34,32
15.
15
15.
Ladislav Havlíček (2015), Stará Boleslav
-
23.
23
23.
Dívky 2015, 400 m
400 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Lili Iola Davies (2015), Stará Boleslav
1:27,15
12.
12
12.
Anna Kantuláková (2015), Stará Boleslav
1:31,58
18.
18
18.
Eliška Benešová (2015), Stará Boleslav
1:33,57
22.
22
22.
Justýna Ladrová (2015), Stará Boleslav
1:35,47
25.
25
25.
Agáta Rotková (2015), Stará Boleslav
1:36,04
26.
26
26.
Rozálie Libertin (2015), Stará Boleslav
1:36,09
27.
27
27.
Chlapci 2014, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Jan František Urban (2014), Stará Boleslav
3:24,66
7.
7
7.
Šimon Lula (2014), Stará Boleslav
4:03,92
11.
11
11.
Dívky 2014, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Daniela Trnová (2014), Stará Boleslav
3:09,12
6.
6
6.
Michaela Trnová (2014), Stará Boleslav
3:16,02
9.
9
9.
Marie Rajtrová (2014), Stará Boleslav
3:28,20
16.
16
16.
Miriam Ječná (2014), Stará Boleslav
3:47,86
20.
20
20.
Adéla Votrubcová (2014), Stará Boleslav
-
23.
23
25.
Chlapci 2013, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Jakub Vinc (2013), Stará Boleslav
3:24,90
12.
12
12.
Hynek Jungman (2013), Stará Boleslav
3:28,54
14.
14
14.
Filip Marhoul (2013), Stará Boleslav
3:30,88
15.
15
15.
Dívky 2013, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Adéla Maršnerová (2013), Stará Boleslav
3:03,99
5.
5
5.
Ráchel Sysová (2013), Stará Boleslav
3:06,74
7.
7
7.
Nela Němečková (2013), Stará Boleslav
3:13,14
9.
9
9.
Ema Rejšková (2013), Stará Boleslav
3:57,11
17.
17
17.
Načteno 18:03:25