Atletický trojboj a 400/800 m
3. 4. 2022
Atletický stadion Kutilka, Český Brod
preview
filter_alt
Prezentace - 1 sloupec
Prezentace - 2 sloupce
Prezentace - 4 sloupce
Prezentace - 4 sloupce, reorder
Prezentace - 4 sloupce, 65%
Prezentace - 4 sloupce, 65%, top6 -40px
Prezentace - 4 sloupce, 60%
Prezentace - 4 sloupce, 50%
Prezentace - 4 sloupce, 45%
Benešov
Čáslav
Český Brod
Hradec Králové
Kolín
Kounice
Kutná Hora
Líbeznice
Neratovice
Nymburk
Vlašim
Závody
1. kolo KPD přípravek (2024)
Závod rodičů s dětmi (2024)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2024)
Oddílový závod (2024)
\
ml. žactvo
\
pripravka
\
pro radost
\
Vánoční online běh (2023)
Atletický trojboj (2023)
\
mladší
\
starší
\
mini
\
1. kolo KPD přípravek (2023)
Závod rodičů s dětmi (2023)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Oddílový trojboj přípravek (2023)
Atletický trojboj (2022)
\
mladší
\
starší
\
4. kolo KPD přípravek (2022)
Závod rodičů s dětmi (2022)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2022)
\
mladší
\
starší
\
Vánoční online běh (2021)
Atletický trojboj (2021)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2021)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
2. kolo KPD přípravek (2021)
Závod rodičů s dětmi (2020)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
1. kolo KPD přípravek (2020)
Atletický troj/čtyřboj (2019)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2019)
Pentathlon (Brody sportují) (2019)
Atletický čtyřboj (2018)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2018)
Atletický čtyřboj (2017)
Závod atletických přípravek (2017)
Závod rodičů s dětmi (2017)
Chlapci 2012
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
František David, Český Brod
435 cm
1.
9,9 s (9,88)
1.
29,79 m
1.
3
1.
Adam Vokřál, Český Brod
333 cm
4.
10,7 s (10,62)
2.
17,21 m
7.
13
5.
Dívky 2012
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Žofie Bednářová, Český Brod
275 cm
7.
12,0 s (11,95)
6.
12,88 m
7.
20
6.
Gabriela Menclová, Český Brod
255 cm
9.
13,4 s (13,35)
10.
21,45 m
3.
22
8.
Chlapci 2011
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Jan Beránek, Český Brod
392 cm
2.
10,3 s (10,25)
2.
38,35 m
1.
5
1.
Adam Bursa, Český Brod
-
10.
-
10.
-
10.
30
10.
Dívky 2011
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Kristýna Kořínková, Český Brod
353 cm
5.
10,9 s (10,90)
5.
13,86 m
14.
24
8.
Julie Boháčová, Český Brod
343 cm
9.
11,2 s (11,15)
7.
15,80 m
11.
27
9.
Amálie Havlínová, Český Brod
332 cm
10.
11,8 s (11,71)
13.
17,70 m
6.
29
11.
Veronika Karnetová, Český Brod
350 cm
8.
11,3 s (11,21)
10.
12,74 m
15.
33
12.
Sabina Borovičková, Český Brod
292 cm
14.
12,9 s (12,81)
15.
17,63 m
7.
36
14.
Chlapci 2012, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
František David, Český Brod
2:41,9 (2:41,90)
1.
1
1.
Dívky 2012, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Gabriela Menclová, Český Brod
-
6.
6
6.
Dívky 2011, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Amálie Havlínová, Český Brod
3:09,0 (3:08,98)
2.
2
2.
Kristýna Kořínková, Český Brod
3:27,6 (3:27,55)
7.
7
7.
Julie Boháčová, Český Brod
3:36,4 (3:36,36)
9.
9
9.
Veronika Karnetová, Český Brod
3:38,3 (3:38,29)
10.
10
10.
Sabina Borovičková, Český Brod
3:55,0 (3:54,97)
13.
13
13.
Načteno 20:40:08