Atletický trojboj a 400/800 m
14. 4. 2024
Atletický stadion Kutilka, Český Brod
preview
filter_alt
Prezentace - 1 sloupec
Prezentace - 2 sloupce
Prezentace - 4 sloupce
Prezentace - 4 sloupce, reorder
Prezentace - 4 sloupce, 65%
Prezentace - 4 sloupce, 65%, top6 -40px
Prezentace - 4 sloupce, 60%
Prezentace - 4 sloupce, 50%
Prezentace - 4 sloupce, 45%
Benešov
Čáslav
Čelákovice
Český Brod
Hradec Králové
Líbeznice
Neratovice
Stará Boleslav
Zruč n. Sázavou
Závody
1. kolo KPD přípravek (2024)
Závod rodičů s dětmi (2024)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2024)
Oddílový závod (2024)
\
ml. žactvo
\
pripravka
\
pro radost
\
Vánoční online běh (2023)
Atletický trojboj (2023)
\
mladší
\
starší
\
mini
\
1. kolo KPD přípravek (2023)
Závod rodičů s dětmi (2023)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Oddílový trojboj přípravek (2023)
Atletický trojboj (2022)
\
mladší
\
starší
\
4. kolo KPD přípravek (2022)
Závod rodičů s dětmi (2022)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2022)
\
mladší
\
starší
\
Vánoční online běh (2021)
Atletický trojboj (2021)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2021)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
2. kolo KPD přípravek (2021)
Závod rodičů s dětmi (2020)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
1. kolo KPD přípravek (2020)
Atletický troj/čtyřboj (2019)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2019)
Pentathlon (Brody sportují) (2019)
Atletický čtyřboj (2018)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2018)
Atletický čtyřboj (2017)
Závod atletických přípravek (2017)
Závod rodičů s dětmi (2017)
Dívky 2016
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Elen Jordánová (2016), Benešov
303 cm
5.
11,48 s
7.
9,87 m
10.
22
5.
Františka Palušová (2016), Benešov
301 cm
6.
11,57 s
8.
8,19 m
19.
33
11.
Anna Hromádková (2017), Benešov
252 cm
21.
13,13 s
25.
5,65 m
28.
74
26.
Zuzana Žemličková (2016), Benešov
166 cm
28.
15,61 s
28.
4,76 m
29.
85
29.
Chlapci 2015
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Tobiáš Fiala (2015), Benešov
310 cm
10.
11,35 s
13.
16,42 m
16.
39
11.
Adam Gazda (2015), Benešov
294 cm
13.
11,41 s
16.
15,69 m
18.
47
16.
Dívky 2015
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Ema Kalošová (2015), Benešov
323 cm
9.
10,52 s
6.
15,80 m
15.
30
7.
Elen Křížová (2015), Benešov
323 cm
9.
10,94 s
14.
18,27 m
7.
30
8.
Barbora Fílová (2015), Benešov
310 cm
17.
11,10 s
18.
20,01 m
4.
39
13.
Vanesa Fraňková (2015), Benešov
321 cm
11.
10,41 s
4.
9,72 m
31.
46
16.
Magdalena Fílová (2015), Benešov
296 cm
25.
11,11 s
19.
16,07 m
14.
58
20.
Dívky 2014
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Karolína Míčková (2014), Benešov
384 cm
1.
9,42 s
1.
20,49 m
4.
6
1.
Lucie Šubrtová (2014), Benešov
318 cm
14.
10,30 s
9.
23,72 m
2.
25
6.
Aneta Zemanová (2014), Benešov
342 cm
9.
9,98 s
6.
16,10 m
13.
28
11.
Bela Hromádková (2014), Benešov
317 cm
15.
10,92 s
15.
24,31 m
1.
31
12.
Justýna Peterková (2014), Benešov
332 cm
11.
10,34 s
10.
13,54 m
19.
40
14.
Chlapci 2013
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Jonáš Turzik (2013), Benešov
343 cm
15.
9,94 s
10.
34,93 m
4.
29
11.
Albert Tulach (2013), Benešov
340 cm
16.
11,07 s
17.
24,10 m
13.
46
16.
Dívky 2013
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Ema Hromádková (2013), Benešov
387 cm
3.
9,68 s
3.
25,95 m
3.
9
3.
Klára Linhartová (2013), Benešov
376 cm
6.
9,73 s
5.
17,40 m
12.
23
8.
Monika Kalošová (2013), Benešov
342 cm
13.
10,63 s
13.
25,90 m
4.
30
11.
Laura Zikmundová (2013), Benešov
313 cm
18.
10,85 s
16.
13,80 m
18.
52
19.
Johana Poláková (2013), Benešov
308 cm
19.
10,88 s
17.
11,77 m
20.
56
20.
Dívky 2016, 400 m
400 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Elen Jordánová (2016), Benešov
1:41,11
10.
10
10.
Františka Palušová (2016), Benešov
1:44,11
15.
15
15.
Anna Hromádková (2017), Benešov
1:46,45
18.
18
18.
Zuzana Žemličková (2016), Benešov
2:10,74
25.
25
25.
Chlapci 2015, 400 m
400 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Adam Gazda (2015), Benešov
1:33,29
14.
14
14.
Tobiáš Fiala (2015), Benešov
1:36,76
16.
16
16.
Dívky 2015, 400 m
400 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Vanesa Fraňková (2015), Benešov
1:22,20
2.
2
2.
Ema Kalošová (2015), Benešov
1:23,21
3.
3
3.
Elen Křížová (2015), Benešov
1:26,09
9.
9
9.
Magdalena Fílová (2015), Benešov
1:32,43
21.
21
21.
Barbora Fílová (2015), Benešov
1:36,25
28.
28
28.
Dívky 2014, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Aneta Zemanová (2014), Benešov
3:06,86
5.
5
5.
Karolína Míčková (2014), Benešov
3:17,48
10.
10
10.
Bela Hromádková (2014), Benešov
3:21,29
11.
11
11.
Lucie Šubrtová (2014), Benešov
3:25,59
14.
14
14.
Justýna Peterková (2014), Benešov
3:31,47
18.
18
18.
Chlapci 2013, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Albert Tulach (2013), Benešov
3:10,85
7.
7
7.
Jonáš Turzik (2013), Benešov
3:22,40
11.
11
11.
Dívky 2013, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Ema Hromádková (2013), Benešov
2:52,89
2.
2
2.
Klára Linhartová (2013), Benešov
3:19,64
11.
11
11.
Monika Kalošová (2013), Benešov
3:23,49
12.
12
12.
Johana Poláková (2013), Benešov
3:38,83
13.
13
13.
Laura Zikmundová (2013), Benešov
3:42,67
14.
14
14.
Načteno 18:03:25