Atletický trojboj a 400/800 m
3. 4. 2022
Atletický stadion Kutilka, Český Brod
preview
filter_alt
Prezentace - 1 sloupec
Prezentace - 2 sloupce
Prezentace - 4 sloupce
Prezentace - 4 sloupce, reorder
Prezentace - 4 sloupce, 65%
Prezentace - 4 sloupce, 65%, top6 -40px
Prezentace - 4 sloupce, 60%
Prezentace - 4 sloupce, 50%
Prezentace - 4 sloupce, 45%
Benešov
Čáslav
Český Brod
Hradec Králové
Kolín
Kounice
Kutná Hora
Líbeznice
Neratovice
Nymburk
Vlašim
Závody
1. kolo KPD přípravek (2024)
Závod rodičů s dětmi (2024)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2024)
Oddílový závod (2024)
\
ml. žactvo
\
pripravka
\
pro radost
\
Vánoční online běh (2023)
Atletický trojboj (2023)
\
mladší
\
starší
\
mini
\
1. kolo KPD přípravek (2023)
Závod rodičů s dětmi (2023)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Oddílový trojboj přípravek (2023)
Atletický trojboj (2022)
\
mladší
\
starší
\
4. kolo KPD přípravek (2022)
Závod rodičů s dětmi (2022)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
Atletický trojboj a 400/800 m (2022)
\
mladší
\
starší
\
Vánoční online běh (2021)
Atletický trojboj (2021)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2021)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
2. kolo KPD přípravek (2021)
Závod rodičů s dětmi (2020)
\
Maminky
\
Tatínkové
\
1. kolo KPD přípravek (2020)
Atletický troj/čtyřboj (2019)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2019)
Pentathlon (Brody sportují) (2019)
Atletický čtyřboj (2018)
\
mladší
\
starší
\
Závod rodičů s dětmi (2018)
Atletický čtyřboj (2017)
Závod atletických přípravek (2017)
Závod rodičů s dětmi (2017)
Dívky 2015
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Milada Křížová, Nymburk
-
10.
-
10.
-
10.
30
10.
Chlapci 2014
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Antonín Čenovský, Nymburk
-
8.
-
8.
-
8.
24
8.
Dívky 2014
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Natálie Nazadová, Nymburk
-
13.
-
13.
-
13.
39
13.
Viktorie Ságnerová, Nymburk
-
13.
-
13.
-
13.
39
14.
Chlapci 2012
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Matyáš Pokorný, Nymburk
-
9.
-
9.
-
9.
27
9.
Marek Bašus, Nymburk
-
9.
-
9.
-
9.
27
10.
Dívky 2012
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Batálie Balšánková, Nymburk
327 cm
5.
12,3 s (12,28)
7.
10,84 m
9.
21
7.
Sofie Havránková, Nymburk
-
11.
-
11.
-
11.
33
11.
Markéta Andrlíková, Nymburk
-
11.
-
11.
-
11.
33
12.
Chlapci 2011
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Matěj Zinek, Nymburk
388 cm
3.
10,2 s (10,18)
1.
29,19 m
2.
6
2.
Alexius Semenov, Nymburk
341 cm
6.
10,5 s (10,50)
3.
20,57 m
6.
15
5.
Dívky 2011
Dálka
60 m
Hod raketkou
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Výkon
Pořadí
Tereza Bukovicová, Nymburk
373 cm
1.
10,7 s (10,65)
3.
19,70 m
4.
8
1.
Vendula Sedlatá, Nymburk
351 cm
7.
11,4 s (11,32)
11.
25,68 m
1.
19
5.
Dívky 2012, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Batálie Balšánková, Nymburk
3:24,3 (3:24,30)
3.
3
3.
Chlapci 2011, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Matěj Zinek, Nymburk
2:48,4 (2:48,33)
1.
1
1.
Alexius Semenov, Nymburk
3:39,5 (3:39,48)
4.
4
4.
Dívky 2011, 800 m
800 m
Součet
celkem
Celkové
pořadí
Výkon
Pořadí
Vendula Sedlatá, Nymburk
3:24,7 (3:24,66)
4.
4
4.
Tereza Bukovicová, Nymburk
3:26,5 (3:26,47)
5.
5
5.
Načteno 20:40:08