Chlapci 2012

Dálka Přek. dráha Raketka Součet
celkem
Celkové
pořadí
Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí
Malich Jáchym, Lysá n. L. 325 cm 2. 27,7 s 2. 24,05 m 1. 5 1.
Novák Štěpán, Kolín 326 cm 1. 28,7 s 3. 20,76 m 2. 6 2.
Mušek Dominik, Český Brod 274 cm 4. 27,6 s 1. 20,00 m 3. 8 3.
Ott Valentin, Kutná Hora 294 cm 3. 29,2 s 5. 14,30 m 9. 17 4.
Molinský Jan, Český Brod 273 cm 5. 30,1 s 12. 14,72 m 8. 25 5.
Jedlička Lukáš, Český Brod 273 cm 5. 30,6 s 15. 16,26 m 5. 25 6.
Vopěnka Filip, Kutná Hora 261 cm 9. 30,3 s 14. 17,36 m 4. 27 7.
Záboj Václav, Český Brod 255 cm 11. 29,4 s 7. 13,85 m 10. 28 8.
Kalamár Matěj, Český Brod 244 cm 14. 28,9 s 4. 12,96 m 11. 29 9.
Pospíšil Matěj, Kutná Hora 256 cm 10. 29,3 s 6. 8,90 m 16. 32 10.
Přibyl Antonín, Kolín 271 cm 7. 30,0 s 11. 9,85 m 15. 33 11.
Muzikant Maxim, Český Brod 220 cm 18. 29,7 s 9. 15,75 m 6. 33 12.
Šulc Štěpán, Nymburk 268 cm 8. 31,1 s 16. 11,35 m 13. 37 13.
Abrahám Matěj, Kutná Hora 255 cm 11. 29,5 s 8. 8,06 m 19. 38 14.
Karsch Adam, Český Brod 212 cm 20. 29,9 s 10. 11,70 m 12. 42 15.
Sachl Antonín, Český Brod 247 cm 13. 31,1 s 16. 8,43 m 18. 47 16.
Hradecký Vojtěch, Český Brod 242 cm 15. 34,4 s 18. 10,35 m 14. 47 17.
Vichera Vojtěch, Český Brod 206 cm 21. 36,1 s 20. 15,20 m 7. 48 18.
Winkler Michal, Kutná Hora 226 cm 17. 30,2 s 13. 5,82 m 21. 51 19.
Kubelka Tomáš, Kolín 230 cm 16. 37,7 s 22. 8,70 m 17. 55 20.
Žídek Vladimír, Český Brod 214 cm 19. 35,1 s 19. 4,95 m 22. 60 21.
Obdržal Dominik, Nymburk 204 cm 22. 37,3 s 21. 7,70 m 20. 63 22.

Dívky 2012

Dálka Přek. dráha Raketka Součet
celkem
Celkové
pořadí
Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí
Vopěnková Aneta, Kutná Hora 314 cm 1. 30,2 s 4. 13,74 m 2. 7 1.
Šistková Olivie, Líbeznice 308 cm 2. 31,0 s 10. 18,19 m 1. 13 2.
Votavová Bára, Kutná Hora 284 cm 4. 30,5 s 7. 10,76 m 5. 16 3.
Petráková Sofie, Kolín 269 cm 7. 29,2 s 2. 8,68 m 12. 21 4.
Neumannová Pavlína, Kolín 252 cm 14. 29,0 s 1. 9,40 m 8. 23 5.
Romanovská Jasmína, Kolín 262 cm 10. 32,2 s 17. 13,08 m 3. 30 6.
Nováková Terezie, Kolín 267 cm 8. 33,0 s 19. 10,93 m 4. 31 7.
Andrlíková Markéta, Nymburk 286 cm 3. 33,5 s 22. 9,37 m 9. 34 8.
Přibylová Anna, Kolín 273 cm 6. 29,7 s 3. 6,18 m 25. 34 9.
Hálová Gábina, Kolín 253 cm 13. 30,6 s 8. 8,14 m 14. 35 10.
Červená Adéla, Kutná Hora 248 cm 17. 30,3 s 5. 8,03 m 15. 37 11.
Šmelcová Martina, Nymburk 263 cm 9. 31,4 s 11. 7,07 m 22. 42 12.
Činovcová Barbora, Kutná Hora 282 cm 5. 31,5 s 12. 6,05 m 26. 43 13.
Marysková Klára, Kutná Hora 254 cm 12. 32,0 s 15. 7,86 m 16. 43 14.
Staňková Valerie, Kutná Hora 252 cm 14. 32,1 s 16. 8,50 m 13. 43 15.
Menclová Gabriela, Český Brod 225 cm 24. 32,0 s 14. 9,46 m 6. 44 16.
Pichová Lucie, Kolín 257 cm 11. 35,8 s 26. 9,03 m 10. 47 17.
Lokajová Natálie, Kutná Hora 241 cm 19. 33,4 s 21. 9,45 m 7. 47 18.
Šachlová Alžběta, Kolín 210 cm 27. 30,8 s 9. 8,87 m 11. 47 19.
Paďouková Ema, Kolín 252 cm 14. 33,2 s 20. 7,60 m 18. 52 20.
Antošová Štepánka, Nymburk 244 cm 18. 30,4 s 6. 5,55 m 28. 52 21.
Bednářová Žofie, Český Brod 239 cm 21. 32,5 s 18. 7,85 m 17. 56 22.
Kounická Lucie, Kutná Hora 231 cm 23. 31,7 s 13. 7,42 m 21. 57 23.
Bohdanová Laura, Kolín 236 cm 22. 34,5 s 23. 7,45 m 20. 65 24.
Čechalová Andrea, Nymburk 240 cm 20. 34,7 s 24. 6,96 m 23. 67 25.
Hendrychová Taťána, Kutná Hora 205 cm 28. 36,0 s 27. 7,52 m 19. 74 26.
Fridrichovská Kateřina, Český Brod 221 cm 26. 34,9 s 25. 6,40 m 24. 75 27.
Pelešková Julie, Kutná Hora 222 cm 25. 36,7 s 28. 5,72 m 27. 80 28.

Chlapci 2011

Dálka Přek. dráha Raketka Součet
celkem
Celkové
pořadí
Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí
Zajac Matěj, Neratovice 374 cm 5. 25,5 s 1. 32,70 m 1. 7 1.
Kulíšek Kryštof, Líbeznice 386 cm 3. 26,6 s 3. 30,20 m 2. 8 2.
Kaprálek Lukáš, Kutná Hora 376 cm 4. 26,0 s 2. 27,20 m 3. 9 3.
Procházka Stanislav, Kutná Hora 392 cm 1. 26,7 s 4. 24,70 m 5. 10 4.
Ponert Jakub, Líbeznice 391 cm 2. 27,4 s 5. 22,75 m 7. 14 5.
Nedbal Matěj, Neratovice 340 cm 7. 27,4 s 5. 25,70 m 4. 16 6.
Beránek Jan, Český Brod 308 cm 10. 27,4 s 5. 24,66 m 6. 21 7.
Borovský Adam, Kutná Hora 334 cm 8. 27,4 s 5. 19,95 m 9. 22 8.
Málek Vladimír, Kutná Hora 346 cm 6. 28,1 s 10. 20,70 m 8. 24 9.
Šmelc Petr, Nymburk 305 cm 11. 27,8 s 9. 11,80 m 12. 32 10.
Tuhý Vít, Kutná Hora 315 cm 9. 34,4 s 13. 16,78 m 11. 33 11.
Jančev Radoslav, Kutná Hora 271 cm 13. 30,8 s 12. 16,93 m 10. 35 12.
Bursa Adam, Český Brod 282 cm 12. 30,0 s 11. 11,13 m 13. 36 13.

Dívky 2011

Dálka Přek. dráha Raketka Součet
celkem
Celkové
pořadí
Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí Nejlepší Pořadí
Kocourková Nela, Neratovice 376 cm 1. 25,9 s 1. 22,45 m 1. 3 1.
Nováková Nela, Český Brod 341 cm 3. 26,9 s 3. 12,90 m 5. 11 2.
Finková Aneta, Český Brod 315 cm 8. 26,6 s 2. 13,26 m 3. 13 3.
Bártová Zuzana, Líbeznice 328 cm 5. 30,5 s 12. 21,90 m 2. 19 4.
Knapová Karolina, Kutná Hora 325 cm 6. 29,1 s 7. 10,52 m 10. 23 5.
Hrdličková Ema, Nymburk 295 cm 11. 29,2 s 8. 13,02 m 4. 23 6.
Dušková Ester, Český Brod 324 cm 7. 29,7 s 10. 11,96 m 7. 24 7.
Bulířová Kristýna, Kolín 341 cm 3. 28,2 s 5. 8,15 m 20. 28 8.
Pavlíková Eliška, Kutná Hora 298 cm 9. 27,0 s 4. 8,87 m 17. 30 9.
Čálková Veronika, Kutná Hora 270 cm 18. 28,8 s 6. 10,38 m 11. 35 10.
Justová Alžběta, Kutná Hora 358 cm 2. 35,5 s 21. 9,32 m 15. 38 11.
Přibylová Marie, Kolín 296 cm 10. 29,7 s 10. 8,20 m 19. 39 12.
Žižková Jana, Český Brod 261 cm 20. 31,0 s 13. 11,25 m 9. 42 13.
Václavíková Ema, Nymburk 281 cm 13. 29,5 s 9. 7,03 m 21. 43 14.
Herčíková Elena, Kutná Hora 281 cm 13. 31,3 s 14. 9,10 m 16. 43 15.
Křelinová Adéla, Kutná Hora 278 cm 15. 31,4 s 15. 10,00 m 13. 43 16.
Málková Lucie, Nymburk 276 cm 16. 31,4 s 15. 10,05 m 12. 43 17.
Veverková Lucie, Kutná Hora 266 cm 19. 33,2 s 18. 12,15 m 6. 43 18.
Čadová Sofie, Kolín 291 cm 12. 33,8 s 19. 9,48 m 14. 45 19.
Trešlová Žaneta, Kutná Hora 261 cm 20. 35,2 s 20. 11,64 m 8. 48 20.
Jančevová Sabina, Kutná Hora 271 cm 17. 32,6 s 17. 8,66 m 18. 52 21.
Kolářová Kamila, Kutná Hora 172 cm 22. 36,8 s 22. 5,70 m 22. 66 22.